Služby, které nabízím

Kdo nejlépe rozumí sportovci? No přeci jiný sportovec. Za posledních několik let jsem nabyl mnoha zkušenostmi, o které bych se chtěl podělit. Zúčastni se sportovně-poznávacích kempů, kde poznáš nové lidi, naučíš se novým věcem a zlepšíš se v mnoha oborech. Pokud se chceš soustředit vyloženě na sebe a tvůj výkon, tak jsem schopen ti být po ruce, kdykoli bude třeba.

Naplánované kempy

Trailový kemp jen pro ženy

Jako jen trailový kemp??
To by bylo moc jednoduché!!
Tenhle kemp je všechno jen ne normální. Je POUZE pro dívky, slečny, dámy prostě holčičí 4-denní akce kde je hlavní akcí 3-denní trailový závod WOMENS TRAIL v Zell am See. Závod pro běžkyně jakékoliv výkonnosti, skládající se ze tří běhů (noční, hřebenovka a podél jezera).
My vám zařídíme kompletní servis, počínaje ubytováním, speciální stravou přes registraci i dopravu na závod, masáže, jógu, saunu, poradenství, uděláme vám prostě program po celou dobu pobytu. Vy si budete jen užívat prostředí nádherných Alp a navíc si zaběháte a zazávodíte pro radost.
Veškeré info na Messengeru (Zoro Zorovic) nebo Whatsapp +436649274184
E-mail: trizorro@email.cz
Odkaz na závod: https://womens-trail.com/ 

Support

Protože vím, jak hladný a žíznivý je borec či borkyňa , co na třicátém kiláku ironmanu začíná připomínat kombinaci zombie a malého děcka, nabízím Ti svoju podporu jako kuchař, servisman, řidič, fanoušek, masér, utěšovatel a zdatný ošetřovatel v jedné osobě. 

Dovezu Tě na závod, smontuju Ti kolo, zatímco ty budeš ledovat natažené kejty, uvařím ti sportovně-dietní baštu a vyzvím, co v závodě chystají tvoji soupeři. Na trať ti přivezu tvoje oblíbenou paštiku, řízek, žváro, pivo nebo protřepaný a nemíchaný drink či ionťák, no jak to máš přece rád. Jako tvůj support s tebou proběhnu i část trasy, jestli to pravidla dovolí, a když na tebe přijde slabá chvilka, budu na tebe řvát: “nezvdávej to, ty …. ! No a po proběhnutí cílem máš u mě masáž a pivo a klidně Tě odnesu na zádech do postele, přikryju tě a aj nějaků tu pohadku povykládám.

Co umím?

uvařím ti cokoliv, jsem profi kuchař

uvolním tě, nabudím tě, umím sportovní masáž

domluvím se německy (učím se španělsky i anglicky)

servis kola je samozřejmostí

znalost tratí v Rakousku, Německu, Slovensku atd atd

jsem aktivní triatlonista 

odřídím i dlouhé štreky (popř. mám dodávku)

zařídím ti veškerou logistiku (letenku, hotely, startovné)

po celý závod ti budu k dispozici
 

TY se budeš starat jen o svůj výkon !!!

Kontaktuj mě