Sahara

Tak krátký název, slovo,které v mé mysli vyvolává ale neuvěřitelně dlouhý příběh který nemá konce.

Sahara

Pro někoho jen synonymum písku a pouště pro mě synonymum něčeho magického, zvláštního, plného tiché energie a ohromné síly.

Sahara

Poprvé jsem to slovo slyšel asi ve škole. Afrika, poušť, Berbeři, velbloudi, žízeň , smrt, Tobruk, ……

Sahara

Nezáleží na tom jak dlouho tam jste, ale na tom co tam prožijete. Pro mě ty dny byly stejně hektické jako ty dny když jsem byl u porodu svých kluků. Prostě nejde na to nikdy zapomenout.

Sahara

Nezáleží na tom jestli tam žijete ale koho tam potkáte. A já jsem šťastný za to že jsem tam potkal výjimečné lidi. Každý mi dal kousek ze sebe, (a pokud mi nic nedal tak já si to vzal, omlouvám se), každý mě něčím obohatil, každý byl originál a každý byl v něčem výjimečný.

Sahara

Jen pár dni v poušti ale dovolím si říct že mě těch pár dni a hodin změnilo. Změnilo k lepšímu! Člověk zjisti pravý význam slova pokora, respekt, nicota, energie, přátelství.

Sahara

Najednou se v čase vrátíte o několik stovek let zpět. Pijete čaj který se dělá po generace pořád stejně, jíte jídlo které se nemění s módou, posloucháte hudbu z které až mrazi jak je skutečná

Sahara

Den má 24 hodin, hodina ….. tady to neplatí!!! Poušť vás chytne, podrží, zpomalí a vy najednou zjistíte ze den může být pro vás nekonečně dlouhý a plný života.

Sahara

Přátelství tam nevznikne pouhým kliknutím, tam si ho musíte zasloužit ale pak, troufám si tvrdit, ho máte na celý život a sakra si ho vážíte.

Sahara

Sport, triatlon , bláznovství ,utopie, sci-fi?? Kdepak, jen názorná ukázka toho že když se spojí pár bláznů s tím dokázat nemožné, jde vše!!!

Pro mě neuveřitelná motivace pro splnění mých snů a cílů.

Chtěl jsem psát něco o závodu, o svém výkonu, o svých pocitech při zdolávání tohoto těžkého dlouhého triatlonu ale až jindy. Omlouvám se.

Protože při vysloveni slova Sahara mi v hlavě naskočí tohle!!

Děkuji Saharo❤️❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *