Kdo jsem?!

Triatlonista. Kuchař. Ranař. Nadšenec. Srdcař.

Bývalý břich a samý hřích!

Jsem bývalý 120kg vážící a 30 cigaret kouřící pořez ze Slovácka, který si jednou v roce 2015 čuchl k triatlonu a ihned se do něj zamiloval.

Dnes už mám za sebou dokonce i pár ironmanů.

A právě má cesta ti může být motivací jak začít sportovat, hýbat se, shodit nějaké to kilo a popřípadě poznat krásy běhu, cyklistiky, anebo i triatlonu.

Rád ti se vším pomohu, poradím či tě nasměruji. Protože jsem si vším prošel na vlastní kůži vím jak je to zdlouhavé, těžké ale rozhodně NE NEMOŽNÉ!!!!

nic není nemožné

Má cesta

  • 1x Extrem Ironman 140,6 (Taghit, Alžírsko/Sahara)
  • 5x Ironman 140,6
  • 20x Halfironman 70,3
  • 2x Skimaraton
  • a spousta menších triatlonů, duatlonů, akvatlonů a různých běžeckých, běžkařských a lyžařských závodů

Můj příběh

Žil jsem, jak jsem žil. Tak nějak, jako většina lidí v této době. Chodil jsem do práce, která mě nebavila, víkendy byly spíše ve znamení zábavy a tak pořád dokola. Je fakt, že jednou nebo dvakrát za týden jsem tenhle stereotyp narušoval nějakým sportem vyloženě na rekreační úrovni (hokej, fotbal), takže asi jako když prdne. Časem jsem změnil povolání, oženil se a začal podnikat. Tohle období mě bavilo, ale typ podnikání se odrážel na mém zdravotním stavu. Cigarety, alkohol, žádný pohyb, málo spánku, stres a brzy jsem měl 120kg, vysoký tlak a byl neustále unavený.

Osud tomu chtěl naštěstí ale jinak! 

Rozvedl jsem se, ukončil podnikání a začal žít jinak. Vše na sebe začalo navazovat skoro ideálně a zapadat do sebe jako puzzle, aniž by to bylo mým cílem. 

Ze dne na den jsem přestal kouřit (pak to byly sakra těžké 2 měsíce) a zařekl se, že mě moji synové nikdy neuvidí opilého. Moje obezita a stud mě donutil se sebou začít něco dělat, sportovat, hýbat se. A osud tomu chtěl abych si vybral (nebo on mi vybral?) jeden z těch nejtěžších sportů co existuje: TRIATLON!!!

Já, který neměl žádnou sportovní historii, prostě nic. Poslední závod jsem běžel někdy na základní škole a od té doby nic. I tak  jsem ve 47 letech rozhodl něco sobě dokázat. 

Ne druhým, ale jen sobě!

Dokazuji si to každý den, každý den se někam posunuji. Mám své velké i malé cíle a jdu si za nimi.

Dokáži to, teď už to vím. Vím, co ve mně je a co je v člověku, který CHCE.

I TY dokážeš vše co si zamaneš a já ti v tom rád pomůžu pokud budeš chtít.

Jsem tu pro tebe.